pepper timePepper Time Biber Hapı Kullanımı

Acı biber hapından en etkili sonucu elde edebilmenin yolu onu doğru ve düzenli kullanmaktan geçmektedir. Ürünün kullanımı sırasında dikkat etmeniz gerekenlere dikkat etmeniz ve yapılan önerilere uymanız durumunda en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Yanlış kullanımlar sonucu beklenmedik etkiler oluşabilir. Pepper time kullanmaya uygun olup olmadığınızı da kontrol etmeniz ürün kullanımı sırasında beklenmedik sonuçların oluşmasını engelleyecektir. Kullanım talimatlarına uygun olarak kullanmanız durumunda yan etkisiz, doğal ve bitkisel olarak zayıflama olanağına ulaşabilirsiniz.

Pepper time acı meksika biber hapı her sabah kahvaltısından yaklaşık olarak 30-40 dakika önce aç karnına bol ılık su ile beraber (tercihen 2 bardak) 1 kapsül olarak alınması tavsiye edilmektedir. Günde sadece toplamda 1 kapsül olarak kullanılmaktadır.  Kullanıcıların maalesef yaptıkları hataların en büyüğü daha çok kilo vermek için doz aşımı uygulamasına gitmeleridir. Doz aşımı sonucunda beklenmedik etkiler ve yan etkiler meydana gelebilmektedir.

Pepper time kullanımı süresince günlük iki ya da üç litre su tüketmeniz tavsiye edilmektedir. Su tüketiminin bol olması verebileceğiniz kilo miktarını arttırmaya da yardımcı olacaktır. Ayrıca biber hapının oluşturduğu tokluk hissine rağmen gün içerisindeki öğünlerde karnınızı doyurmak şartıyla bir şeyler yemeniz gerekmektedir. Öğünlerinizi atlamayınız.

 1. tuğba diyor ki:

  merhaba biber hapı nasıl bır sey hıc kullnmadım denemek ıstıyorum bır zararı olmaz degıl mı? daha once maurers kullnadım sadec bır kere kılo verebıldım yanı sonrakı kullanımlarımda kılo veremedım o yuzden baska bır sey denemek ıstıyorum bu hap ıyı mı??*

  • admin diyor ki:

   Merhaba Tuğba hanım;

   Herhangi kalp ve tansiyon gibi rahatsızlıklarınız bulunmuyorsa ve doz aşımı yapmazsanız bir sorun oluşturmadan güvenle kullanabilirsiniz.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  • Biber Hapı Avrupa Satış

   Pepper Time Avrupa Satış
  • Ücretsiz Kargolama

   Kapıda Ödeme
  • Ödeme Kolaylıkları

   Kapıda Ödeme
  • Facebook Fan Sayfamız

Biber Hapı - Sitemap - Rss - Mesafeli Satış Sözleşmesi - meksika biber hapı - african mango
Uyarı!... Pepper time bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden acimeksikabiberhapi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.
biber hapı sağlıklı ve kalıcı zayıflamanın en kolay yolu. antivirüs programı indir okey indir red honey kırmızı bal ile sizde gücünüze güç katabilirsiniz. rx1 ile sağlıklı ve kalıcı zayıflamak çok kolay. geyik boynuzu ekstra performans sağlar. fx15 zayıflama hapı kilo kontrole yardımcıdır.